1 2 3 4 5
 

Výsledky výtvar. soutěže 2013

SVĚT OČIMA SKUTEČNOSTI A FANTAZIE

kategorie I. - MŠ do 5 let

1. místo    Kateřina Sobolová, 4,5roku, „Já a žirafa jsme kamarádky“, MŠ Husova, Uh. Hradiště
2. místo    Amálka Štěpánová, 3roky, „Já, velká Amálka“,  MŠ Husova, Uh. Hradiště
3. místo    Eva Mertová, 4,5roku, „Jarní víla“, MŠ Vidče      

kategorie II. - MŠ nebo ZŠ do 6 let

1. místo    Barborka Šrámková, 5let, „Motýlci“, Výtvarný kroužek Zdeňka, Kladno
2. místo    Andrea Remešová, 6let, „Vrána“, MŠ Uherský Brod-Těšov
3. místo    Nela Kovářová, 5let, „Na louce“, MŠ Štěpánov, Val. Meziříčí   

kategorie III. - ZŠ    7-9 let

1. místo    Filip Jícha, 8let, „Na křídlech fantazie“,Výtvarný kroužek Zdeňka, Kladno
2. místo    Tomáš Pumrle, 8let, „Šachy“, Výtvarný kroužek Zdeňka, Kladno
3. místo    Šárka Kmentová, 7let, „Můj svět fantazie“, ZŠ Boršice

kategorie IV. - ZŠ  10-12 let

1. místo    Katka Dušková, 10let, „Královna“, Výtvarný kroužek Zdeňka, Kladno
2. místo    Jiřinka Harapesová, 10let, „Muzeum kubismu“, Výtvarný kroužek Zdeňka, Kladno
3. místo    Andrej Urbanec, 11let, „Karneval“, ZŠ Nové Mesto n.V, ul. Kpt. Nálepku     

kategorie V. - ZŠ  13 - 15 let

1. místo    Lukáš Ticháček, 15let, „Medúza“, ZŠ Křiby Zlín
2. místo    Michaela Valchářová, 13let,  „Střet zájmů“, ZŠ Zubří, výtvarný kroužek          
3. místo    Kačka Malovická, 13let, „Skláři“, Výtvarný kroužek Zdeňka, Kladno

kategorie VI. - Kolektivní práce    


ZŠ kolektivní práce 
1. místo    „Dračí doupě“ 7. a 9.roč. III.ZŠ Na výsluní, Uherský Brod
2. místo    „Sbírka motýlů“ ŠD při ZŠ Havřice                        
3. místo    „Sloni“, Nikola Mošťková, Eliška Kadlčková, 11let, ZŠ Prakšice            


MŠ kolektivní práce
1. místo    „Naše jedinečná pohádková kniha“ MŠ Zlín Malenovice
2. místo    „Zima v Těšově“ MŠ Těšov
3. místo    „ Jaro na zahradě“ MŠ Obchodní Uherský Brod

kategorie VII. - Speciální školy

1. místo    František Prokůpek, 16let, „Vítání jara“, ZŠ praktická Bojkovice
2. místo    Stanislav Holík, 18let, „Rozhledna“, ZŠ praktická Bojkovice     
3. místo    Marián Machala, 12let, „Pruhovaný skřítek“, ZŠ praktická Bojkovice

kategorie VIII.    ZUŠ do 7let

1. místo    Natálie Puliková, 6let,  „V zahradě“, ZUŠ Staré Město
2. místo    Alexandra Turečková, 6let, „Moj sen“, ZUŠ Čachtice
3. místo    Mária Večerová, 5let, „Martin na bielom koni“, ZUŠ K. Pádivého Trenčín         
3. místo    Natália Koritková, 7let, „Na farské schody“, ZUŠ K. Pádivého Trenčín

kategorie IX. - ZUŠ 8-11 let    

1. místo    Tadeáš Cimprich, 9let, „2 podoby tigra“, ZUŠ K. Pádivého Trenčín        
2. místo    Matej Červenec, 10let,  „Na farské schody“ , ZUŠ K. Pádivého Trenčín        
3. místo    Vít Remeš, 8let, „Kohout“, Zvířátka a Petrovští, ZUŠ Zlín-Malenovice     

kategorie X. - ZUŠ 12-15 let

1. místo    Tereza Horňačková, 14let, „Vodní drak“, ZUŠ Zlín-Malenovice         
2. místo    Sára Smolková, 15let, „Hlava koňa“, ZUŠ K. Pádivého Trenčín    
3. místo    Sára Šteiningerová, 14let, „Žabka“, ZUŠ K. Pádivého Trenčín

kategorie XI.    ZUŠ kolektivní práce

1. místo    ZUŠ J.Kréna Nové Mesto n.V., “Modrý pondelok“
2. místo    ZUŠ K.Pádivého Trenčín, „Zátišie“, K.Juhászová, N.Molnárová, T.Cimprich, M.Masárová
2. místo    Soukromá ZUŠ    Trenčín, „ Kvety“, L.Nováková, K.Bujný, L.Holba
3. místo    ZUŠ Čachtice, „Diváci“    

kategorie XII.  - ZUŠ výtvarné projekty

1. místo    ZUŠ Uherský Brod, „Země fantazie“            
2. místo    ZUŠ Uherské Hradiště, výtvarná řada „ Ruka“     
3. místo    ZUŠ Uherské Hradiště-Kunovice, „V lese“        
3. místo    ZUŠ Uherské Hradiště „Od krajky k odívání“

Zvláštní cena:

Grafiky Výtvarného kroužku Zdeňka, Kladno 

 

celkem se zúčastnilo: 507
16 MŠ počet prací 112
19 ZŠ počet prací 196 
8 ZUŠ počet prací 199